0539 588 11 69
05395881169

Hakkımızda

Bayör Yöresel Tarihi

 

10 Yıla aşkındır, Bayburt Yöresel ürünlerinin imalatını ve satışını yapmaktayız. Üretimini yaptığımız yöresel ürünlerimizden bir kısmı.

 

Bayburt tereyağı, meşhur Bayburt kerti loru, civilli ve civilsiz lor, köy peyniri, kaşar peynir vb. gibi ürünler.

 

İmalat aşamamız.

 

İmalat aşamasında gerekli tüm hijyenik koşullarının sağlanmasına azami özen ve gayret göstermekteyiz. Ürünlerimizin birçoğu kahvaltılık ürünler olduğundan bu ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasında soğuk zincir şartlarının yerine getirilmesini sağlamaktayız. Gerek imalat hanemizde gerekse de yöresel marketimizde bulunan soğuk hava depolarımızda her ürün için gerekli en az ve en fazla ısı ayarını sağlamaktayız.

 

Kimyasal ürün kullanımı

 

Kendi imalatını yaptığımız hiçbir üründe “raf ömrünü uzatmak” amaçlı kimyasal içeren katkı malzemesi kullanmıyoruz. Ürünlerimizin imalatı tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle yapılmaktadır.

 

Markalı ürünlerimiz

 

2016 Yılında resmi olarak aldığımız Bayör markası adı altında üretilen paketlenmiş ürünlerimizin, üretim aşaması ve içerikleri tarafımızda sıkı şekilde denetlenmektedir.

 

Tüketici Memnuniyeti

 

Kendi soframızda tüketmediğimiz hiçbir ürünün satışını yapmıyoruz. Bayör olarak bizim için biricik ve yegane amaç “müşteri memnuniyetidir.” Zira çok iyi biliyoruz ki bizden ürün alan kişilerin tekrar aynı ürünü almaları, bir başkasına tavsiye etmeleri için sattığımız ürünlerin kaliteli olması gerekmektedir.

 

Bu anlamda müşteri memnuniyetinin olmazsa olmaz ilk şartının kaliteli ve leziz ürün olduğu gerçeğinin farkında olarak kalitemizden asla ödün vermemekteyiz.

 

Bayör Yöresel Saygıyla duyurur.

 

 
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.